ЦСКА загуби с 1:2 гостуването си на Копенхаген в среща-реванш

...

"Копенхаген" отново победи ЦСКА, поведе с гол от засада

ЦСКА загуби с 1:2 гостуването си на " Копенхаген " в среща-реванш от предварителните кръгове за влизане в групите на Лига Европа. Така, откакто отстъпиха с 1:2 и в София, " армейците " отпадат с общ резултат 2:4.

Датчаните поведоха в 25-ата минута с гол от засада, която основният арбитър Халил Мелер от Турция не маркира. Попадението означи Даме Н'Дойе.

В началото на втората част " алените " имаха искания за фаул в наказателното поле против влезлия като запаса на почивката Евандро, само че реферът не уточни бялата точка.

ЦСКА въпреки всичко изравни след към час игра. Евандро получи топката на границата на наказателното поле и се разписа за 1:1. Радостта на " армейците " не продължи дълго и в 65-ата минута Н'Дойе, с втория си гол в мача, оформи крайния резултат.

" Копенхаген ": 21. Юронен, 5. Биеланд, 7. Фишер, 8. Томсен, 10. Зека, 14. Н`Дойе, 16. Грегуш (6. Уилиам Квист), 19. Вавро, 20. Бойлесен, 22. Анкерсен, 29. Сков

ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 27. Борис Секулич, 5. Николай Бодуров, 25. Стивън Перейра, 14. Ангел Лясков, 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов (16. Жанио Бикел), 20. Тиаго Родригес, 19. Кирил Десподов (11. Станислав Манолев), 8. Едвин Джеси (10. Евандро), 9. Мауридес
Източник: btvnovinite.bg