ЦСКА U18 победи Ботев-57 с 6:1 като гост в първия

...

ЦСКА U18 с разгромна победа за Купата на БФС

ЦСКА U18 победи Ботев-57 с 6:1 като посетител в първия мач от 1/8-финалите в шампионата за Купата на БФС.

" Армейците " поведоха след гол на Калоян Симеонов, който получи подаване от Марк-Емилио Папазов. Капитанът Емил Ценов удвои преднината ни от директен свободен удар.
 ЦСКА U16 с нулево тъждество

На отбора следва посещение на Левски

Папазов направи резултата 3:0 в 28-та минута, а с удар от отдалеченост домакините върнаха един гол. През втората част Папазов, Цветомир Цанев и Веселин Борисов се разписаха за финалното 6:1.

Реваншът е на 21 октомври (понеделник).
 ЦСКА U14 с победа след поврат

" Армейците " изпуснаха няколко положителни положения в началните минути

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Мартин Сотиров, Мартин Аврамов, Димо Славов, Кристиян Атанасов, Цветелин Стоичков, Емил Ценов (к), Марк-Емилио Папазов, Данаил Стойчев, Цветомир Цанев, Калоян Симеонов

Резерви: Ивайло Илиев (в), Георги Иванов, Цветомир Йорданов, Христо Арсов, Георги Манев, Веселин Борисов

Треньори: Даниел Моралес, Атанас Стоилов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов