ЦСКА-София записа трета поредна победа в Първа лига и общо

...

ЦСКА-София оглави класирането в Първа лига след успех над Витоша

ЦСКА-София записа трета поредна победа в Първа лига и общо 13-а от началото на сезона. В среща от 19-ия кръг, играна на Националния стадион Васил Левски, „ армейците “ се постановиха с 2:0 при визитата си на Витоша Бистрица, съобщи кореспондент на БГНЕС. По този метод играчите на Стамен Белчев се изкачиха краткотрайно на лидерската позиция в класирането с актив от 44 точки, с 2 повече от първенеца Лудогорец, който на следващия ден приема Дунав Русе. Витоша остава в дъното на таблицата с 4 пункта.

Новото попълнение на „ алените “ Раул Лое даде преднина на своя отбор в края на първото полувреме. Камерунецът осъществя дебютното си попадение за клуба, разписвайки се с глава в 40-ата минута.

Две минути преди края Кирил Десподов подпечата триумфа на ЦСКА-София, вкарвайки страховит гол за крайното 2:0. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg