ЦСКА-София победи чешкия Прибрам с 3:0 в първата си контрола

...

ЦСКА - София с победа в контрола

ЦСКА-София победи чешкия Прибрам с 3:0 в първата си контрола от подготвителния лагер в Австрия.

" Червените " изиграха мощен мач и завоюваха с лекост против елитния чешки отбор.

Освен три гола играчите на Добромир Митов и Люпко Петрович изпуснаха няколко чисти положения, а на три пъти и гредите избавиха чешкия тим от голове.

Това е втора победа за ЦСКА - София в контролите, откакто в първата инспекция през лятото тимът победи Локомотив Горна Оряховица в Тетевен със същия резултат.

" Червените " поведоха с гол на Али Соу в 11-а минута след асистенция на Енрике.

Самият Енрике пропусна две чисти положения, само че в 41-а минута се реваншира и означи втория гол за своя отбор след пас на новото попълнение Денис Давидов.

Малко преди този момент Тиаго Родригес нацели гредата на вратата на Прибрам.

На почивката бяха направени 10 промени - единствено Греъм Кери стартира и втората част, а в игра се появиха Бусато, Жеферсон, Бодуров, Чорбаджийски, Пинто, Антов, Фабрини, Евандро, Митков и Уот. 15 минути преди края Смоленски размени Кери.

Диего Фабрини оформи класическата победа на " армейците " с дебютното си попадение с алената фланелка в 79-та минута.

С пропуски през втората част изпъкна новото попълнение Тони Уот, който един път уцели напречната греда, а по-късно не съумя да овладее добре топката, останал самичък против вратаря на чехите.

Следващата инспекция на ЦСКА е против Ференцварош в четвъртък.
Източник: standartnews.com