ЦСКА-София отстъпи с 0:1 на първодивизионния японски Шонан Белмаре в

...

"ЦСКА-София" загуби и от японци в Испания

" ЦСКА-София " отстъпи с 0:1 на първодивизионния японски " Шонан Белмаре " в контрола, играна в Испания. Това бе втора загуба на лагера там, като след двата мача българският отбор към момента няма вкаран гол. Както е известно, във вторник " ЦСКА-София " беше победен с 0:5 от " Нюрнберг ".

Пропуснатите положения се оказаха решаващи за резултата. Добри благоприятни условия имаха Раул Албентоса, Али Соу, Денис Давидов на два пъти, Едвин Джеси, а Греъм Кери улучи греда от директен свободен удар.

Отборът на  " Шонан Белмаре ", който до почивката нямаше нито едно съществено състояние, стигна до гол в 71-ата мин. посредством защитника Кейсуке Сака, който засече с глава центриране.

" До почивката контролирахме дуела, като имахме положения, с които можехме да вкараме два гола. Не съм удовлетворен обаче от второто ни полувреме и от футболистите, които тогава влязоха в игра. Това единствено затвърди някои мои показа за сформира ми. Все още не сме 100% подготвени, през днешния ден още веднъж бяхме изтощени. Важното е обаче да сме готови за шампионата, а не за другарските срещи. Трябва да намерим игровия си образ преди началото на втория дял на шампионата. Искаме да направляваме срещите и да сътворяваме шансове, само че към този момент не съумяваме да реализираме това. Първото полувреме през днешния ден контролирахме нещата, само че през втората част нещата не се получиха ", съобщи след мача треньорът Милош Крушчич. Той още веднъж акцентира потребността от нови попълнения за състава му.

В сряда " ЦСКА-София " ще играе против първенеца на Южна Корея " Чонбук Моторс ".

Източник: segabg.com