ЦСКА-София изигра поредния си безличен мач от началото на сезона

...

Евандро отново измъкна ЦСКА-София

ЦСКА-София изигра следващия си неопределен мач от началото на сезона в efbet Лига, само че с попадение на вездесъщи Евандро в 72-ата минута алените стигнаха до изстрадал домашен триумф с 1:0 над " Ботев " -Враца, заяви Спортал.

Бразилецът избави ЦСКА-София с решаващи голове и в предходните няколко дуела. Той се разписа на два пъти при обрата над " Славия " в предходния кръг за 2:1, а също по този начин вкара и за триумфа с 1:0 над " Осиек " в мача сред двата тима на " Армията ".

Иначе през днешния ден домакините изиграха доста едва първо полувреме и би трябвало да са признателни, че не инкасираха попадение в своята врата, защото в 45-ата минута Даниел Генов изпусна очи в очи с Бусато.

След почивката футболистите на Люпко Петрович заиграха малко по-добре, което им донесе и триумфа. От своя страна врачани рядко стреляха по посока на противниковата врата, даже когато имаха опция, което сигурно не бе в техен плюс.

В заключителните минути те доиграха срещата с човек по-малко след втори жълт и респективно червен картон на Ждрелич.
Източник: fakti.bg