ЦСКА-София допусна загуба във втората си контрола в МарбеяОтборът на

...

ЦСКА-София допусна загуба във втората си контрола в Марбея

ЦСКА-София позволи загуба във втората си контрола в Марбея
Отборът на ЦСКА-София отстъпи с 1:3 на Академия Пушкаш във втората си контрола от зимната подготовка в испанския курорт Марбея. За отбора на,,червените “ не игра нападателят Мауридес, който съгласно информациите може напълно скоро да премине в австрийския Рапид Виена.

Двубоят стартира по-добре за унгарския отбор, като още в 4-та минута Витаутас Черниаускас избави вратата си. Пет по-късно още веднъж литовският пазач се прояви отлично и резервира равенството на испанска земя. В 20-та минута Рафаел Енрике насочи прекрасен удар, който мина настрана от задачата. Старши треньорът на,,червените “ Нестор Ел Маестро направи промени на почивката.

Всички попадения в срещата паднаха през втората част. Първо Академия поведе в 54-та минута посредством Арабули, а единствено осем по-късно повиши преднината си след нова точна намеса, този път дело на Латифи. ЦСКА-София бе в нокдаун и играчите на Пушкаш се възползваха от тва в 65-та минута, като убиха интригата с трети гол, който бе осъществен от Трайковски след корнер и безредие в наказателното поле.

Армейците въпреки всичко означиха гола на достойнството в 81-та минута. Евандро откри неотдавна подписалия нов контракт с клуба Тиаго Родригеш и португалецът, останал очи в очи с вратаря на унгарците, не сбърка за 1:3. До края нямаше промени в резултата и по този начин,,червените “ остават без победа в контролите си, откакто приключиха наедно с Бохум в първия си мач в Марбея. Следващата инспекция на ЦСКА-София е против китайския Шанхай Шенхуа на 23 януари.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Стивън Перейра, 27. Борис Секулич, 16. Жанио Бикел, 15. Кристиян Малинов, 6. Рубен Пинто (к), 8. Едвин Джеси, 17. Енрике Рафаел, 22. Али Соу

Резерви: 1. Данте Стипица, 12. Петър Петров, 11. Станислав Манолев, 14. Ангел Лясков, 5. Николай Бодуров, 28. Никола Борисов, 26. Валентин Антов, 23. Йоан Бауренски, 20. Тиаго Родригес, 7. Жоржиньо, 19. Кирил Десподов, 10. Евандро

Треньор: Нестор Ел Маестро. /БГНЕС
Източник: bgnes.com