ЦСКА се промъкна в четвъртфиналите за Купата на България след

...

ЦСКА се промъкна в четвъртфиналите за купата след драма в Кърджали

ЦСКА се промъкна в четвъртфиналите за Купата на България след трагична победа против " Арда ". Червените се постановиха с 1:0 с гола на Али Соу още във втората минута.

Двубоят беше доста оспорван, с два червени картона, а голове на домакините не бяха зачетени поради засади.

Червените поведоха секунди след началото на мача, като се възползваха от неточност на противника. Зоран Гаич сбърка в опита да върне топката към Иван Караджов, Али Соу я овладя и вкара.

След това домакините заиграха доста добре и до почивката сътвориха доста положения. Футболистите на " Арда " притискаха противника си непрестанно и не му оставяха благоприятни условия да разиграва умерено.

В десетата минута Иван Коконов стреля мощно, само че Густаво Бусато избави. Секунди по-късно Александър Георгиев прати топката във вратата, само че гол не беше зачетен поради засада.

© LAP.BG

До края на първата част " Арда " продължи да работи решително. След почивката домакините продължиха с натиска и в 47-ата минута Гаич пропусна отлична опция, като от близко удари греда.