ЦСКА се класира за 1/4-финал за Купата на България след

...

Апатичен ЦСКА излъга Арда и продължи на 1/4-финал за Купата на България

ЦСКА се класира за 1/4-финал за Купата на България след доста сложна победа против Арда.
" Червените " победиха с 0:1 с гол на Али Соу по-късно повече от минута игра. До попадението се стигна след неточност в отбраната на домакините, които изиграха доста мощен мач.
Арда сподели, че има предпочитание да стартира дуела, налагайки преса, само че това им изигра доста неприятна смешка.
Малко повече след минута игра домакините позволиха огромна неточност в отбрана, като Гаич вместо да почисти смъкна топката към Али Соу, който не сгреши на опразнена врата.
Реферът Ивайло Стоянов първо изгони човек от щаба на Стамен Белчев, а сподели два червени картона и на терена. Заради препирня сред Соу и Хасани около тъча, реферът даде пряк червен картон на Соу и втори жълт на играча на домакините.
В края на мача гол на Арда беше вярно анулиран поради засада.
Подробности за развиването на мача, прочетете в SportLive.bg.
Източник: actualno.com