ЦСКА се изправя срещу Арда в търсене на победа в

...

НА ЖИВО: Арда удържа ЦСКА на Армията

ЦСКА се изправя против Арда в търсене на победа в мач от 6-ия кръг на efbet Лига. Двата отбора играят при резултат 1:1.

След европейската драма със Зоря, в този момент момчетата на Люпко Петрович ще търсят наложителни 3 точки. Арда ще би трябвало да търси също почтено показване, откакто разочарова последователите си при провалянето от Локомотив Пловдив с 2:5.

ЦСКА откри резултата с попадение на Уот в 15-ата минута. Той получи грациозен пас от Тиаго и не остави шансове на вратаря Караджов. Три минути по-късно Арда изравни резултата.

Срещата започва в 18:00 часа и може да я наблюдавате минута по минута на GONG.BG и директно в ефира на DIEMA SPORT.

Двата отбора са 6-ти и 7-ми в подреждането с по 8 точки.

ЦСКА - Арда 1:1
голмайстори: 1:0 Уот (15), 1:1 Василев (19)

Ето и съставите на двата тима:

ЦСКА: Черниаускас, Жеферсон, Занев, Малинов, Бикел, Турицов, Уот, Евандро, Тиаго, Отабор, Албентоса

Арда: Караджов, Лозев, Крумов, Гаич, Глишик, Мартинов, Овсепян, Аморим, Коконов, Делев, Василев

рефер: Георги Николов