ЦСКА продължава с неубедителното си представяне в efbet Лига от

...

ЦСКА с трудна победа над Ботев

ЦСКА продължава с неубедителното си показване в efbet Лига от началото на сезона. " Червените " изиграха слаб мач, само че въпреки всичко измъкнаха доста сложна победа с 1:0 над Ботев (Враца) в среща от 4-ия кръг на " Българска войска ". Отново воин за домакините бе Евандро, който означи единствения гол в 72-ата минута.
 ЦСКА се включва в благотворителна самодейност  ЦСКА картотекира бразилец за мачовете със Зоря  Левски без Тиам за дербито с ЦСКА  В Украйна: ЦСКА е гранд в България,
През първото полувреме ситуациите пред двете порти бяха малко, а гостите даже могат да съжаляват, че техен гол бе анулиран поради засада на Даниел Генов.

Второто полувреме бе малко по-добро. ЦСКА подвигна оборотите и съумя да се добере до успеха. Това стана в 72-ата минута, когато Тиаго центрира отляво и постави топката на главата на Евандро, който отблизо бе прецизен за 1:0.

Гостите пък приключиха мача в понижен състав, откакто в 85-ата минута Филип Ждрелич извърши фаул против Тиаго и получи втори жълт и червен картон.

Това бе втора победа за ЦСКА от началото на сезона, като " алените " се изкачиха до 6-ото място във краткотрайното класиране с 7 извоювани точки. Ботев (Враца) пък позволи трета загуба и заема 11-ото място с 3 точки.
Източник: offnews.bg