ЦСКА постигна осми успех в шампионата на България по волейбол

...

ЦСКА не се затрудни с Марек

ЦСКА реализира осми триумф в шампионата на България по волейбол за мъже. В финален дуел от десетия кръг " алените " победиха с 3:0 (25:16, 25:21, 25:19) като посетители Марек Юнион-Ивкони.

Гостите, водени от старши треньора Александър Попов, не позволиха никаква изненада и направляваха напълно развиването на срещата в Дупница.

Най-резултатен за спечелилите стана Димитър Димитров с 19 точки, а хърватският национал Иван Михал добави още 8 точки.

Георги Бъчваров осъществя 7 точки в интерес на Марек. Домакините пробваха да затруднят ЦСКА в първата и втората част, като столичани успяваха да стопят нежния задатък на тима от дупница.

" Червените " са на четвърто място в класирането, до момента в който Марек Юнион Ивкони заема десета позиция.