ЦСКА постигна четвърта поредна победа на подготвителния си лагер в

...

ЦСКА с четвърта поредна победа

ЦСКА реализира четвърта поредна победа на подготвителния си лагер в Австрия. Футболистите на Стамен Белчев се постановиха с 4:2 над " Университатя " Крайова.

Румънците поведоха в резултата още в 3-ата минута с попадение на Андрей Иван, който се възползва от неточност в отбраната на ЦСКА. Нападателят вкара втори гол в 20-ата минута след бърза контраофанзива на своя отбор.

В 31-ата минута Милчо Ангелов понижи резултата след пас на Кирил Десподов. Само седем минути по-късно Никола Колев изравни резултата след удар от разстояние.

През второто полувреме Стамен Белчев даде опция за изява на още от своите футболисти. В 73-ата минута Кристиян Малинов даде задатък на ЦСКА с хубав гол. Две минути преди края на срещата Антон Недялков откри Давид Шимао на точката на дузпата и той повиши на 4:2.

В стартова единайсеторка на " Университатя " Крайова започнаха Александър Барт и Радослав Димитров.

Съставът на ЦСКА: Георги Китанов, Стойчо Атанасов, Станислав Манолев, Александър Дюлгеров, Александър Георгиев, Рубен Пинто, Никола Колев, Милчо Ангелов, Кирил Десподов, Густаво Кулма, Кевин Кубемба

Резерви: Слави Петров, Борис Груев, Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски, Валентин Антов, Антон Недялков, Фернандо Каранга, Кристиян Малинов, Давид Симао, Кевин Меркадо, Рафаел Роберто Енрике
Източник: btvnovinite.bg