ЦСКА победи третодивизионния Вихрен с 2:0 в първата си контрола

...

Нови в ЦСКА дебютира с голове срещу "Вихрен"

ЦСКА победи третодивизионния " Вихрен " с 2:0 в първата си контрола за годината. Двубоят се игра на Градския стадион в Сандански при стабилен зрителски интерес.

" Червените " завоюваха с лекост в подготвително движение. След нулево първо полувреме, две от новите попълнения на ЦСКА вкараха два бързи гола при започване на втората част, които се оказаха единствени в мача.

Жеан Бланко откри резултата с глава в 56-а минута, а пет минути по-късно Роланд Алберг повиши на 2:0.

Четирима футболисти на ЦСКА - Жеферсон Телес, Андре Монтейро, Николай Бодуров и Раул Лое, пропуснаха мача заради разнообразни аргументи.

Закъснелият за старта на подготовката голмайстор Фернандо Каранга се появи на терена след почивката и също записа игрови минути.

: Витаутас Черниаускас, Александър Дюлгеров, Божидар Чорбаджийски, Валентин Антов, Александър Георгиев, Рубен Пинто, Кристиян Малинов, Роланд Алберг, Кирил Десподов, Енрике Рафаел, Жеан Бланко /резерви: Георги Китанов, Слави Петров, Станислав Манолев, Александър Барт,Стойчо Атанасов, Радослав Живков, Тиаго Родригес, Божидар Чуканов, Фернандо Каранга.

ЦСКА се прибира в София през днешния ден и играчите ще получат два дни отмора, а във вторник отборът отпътува на втория лагер от подготовката, който ще се организира в Испания.

Източник: btvnovinite.bg