ЦСКА победи Пирин с 3:1 в контрола, която се игра

...

ЦСКА победи Пирин в контрола, Евандро вкара два гола

ЦСКА победи Пирин с 3:1 в контрола, която се игра в Благоевград и беше излъчена онлайн в формалния ни канал в YouTube, написа на формалния уебсайт на ''армейците''.

В 10-та минута Евандро откри резултата с глава след центриране на Жеферсон отляво. Домакините изравниха в 21-та. Пламен Гълъбов още веднъж изведе отбора ни напред след половин час игра. Той засече топката с глава след корнер, изпълнен от Тиаго.

Евандро се разписа още веднъж в 52-та минута за 3:1. Тиаго центрира от корнер, Албентоса стреля с глава, вратарят на Пирин мазета топката, а бразилският нападател вкара при добавката по земя. Последва двойна промяна в ЦСКА - Кери и Томаш замениха Давидов и Албентоса. В последните 15 минути Асен Дончев, Христо Панчев, Андрей Йорданов и Емил Ценов влязоха надлежно на местата на Мазику, Уот, Евандро и Тиаго.
Източник: fakti.bg