ЦСКА отнесе с 4:0 втородивизионния Струмска слава в четвъртата си

...

ЦСКА громи в четвъртата си контрола от началото на годината

ЦСКА отнесе с 4:0 втородивизионния " Струмска популярност " в четвъртата си контрола от началото на годината! Така " алените " към този момент имат 3 победи и равенството в другарските срещи от зимната подготовка, като не престават без позволен гол.

Днес тимът на Бруно Акрапович поведе посредством Юнус Санкаре в 13', а единствено 8 минути по-късно Валентин Антов удвои. Третото и четвъртото попадение бяха маркирани през втората част. Резервата Рафаел Енрике повиши на 3:0 в 72', по-късно различен състезател, появил се на терена в Панчарево като промяна - Ахмед Ахмедов, оформи крайния резултат в 87'.

Близо половин час през второто полувреме в игра за ЦСКА бе каращият проби ганаец Иса Худа.

Двубоят изгледа спортният шеф на " армейците " Алан Пардю. Следващата контрола на вицешампионите е в петък против " Пирин " Благоевград.

Снимка: Lap.bg

ЦСКА: 1. Густаво Бусато (60' - 25. Димитър Евтимов), 11. Петър Занев-К (46' - 8. Греъм Кери), 2. Юрген Матей (66' - 24. Джером Синклер), 3. Жеферсон Телес (60' - 21. Амос Юга), 26. Валентин Антов (66' - 28. Пламен Гълъбов), 18. Брадли Мазику (66' - 7. Енрике Рафаел), 20. Tиаго Родригеш (66' - 23. Ахмед Ахмедов), 15. Тибо Вион (66' - 4. Иса Худа), 13. Юнус Санкаре (60' - 9. Адалберто Пеняранда), 22. Али Соу (66' - 17. Toнислав Йорданов), 10. Георги Йомов (66' - 19. Иван Турицов)

" Струмска популярност ": 12. Драгомир Петков, 14. Марио Дилчовски, 3. Румен Сандев, 6. Димитър Петков, 77. Никола Борисов, 8. Денислав Мицаков, 19. Георги Иванов, 22. Антон Тунгаров, 2 Борислав Николов, 15. Реджеп Халил, 71. Ивелин Илиев
Източник: btvnovinite.bg