ЦСКА използва паузата в първенството, за да играе контролен мач,

...

ЦСКА загуби от 12-ия във Втора лига в контролна среща

ЦСКА употребява паузата в шампионата, с цел да играе надзорен мач, който обаче приключи със загуба. Червените, които са на второ място в елитната група, отстъпиха с 2:3 на " Струмска популярност " – 12-и във Втора лига.

Двубоят се игра въз основата на ЦСКА в Панчарево, която беше пригодена за футболен мач, макар изобилния снеговалеж.

Още в шестата минута ЦСКА откри резултата посредством Хеан Бланко от дузпа. Наказателният удар беше отсъден за нарушаване против Роланд Алберг. Червените пропуснаха още един добър късмет за гол и вмесот да удвоят преднината си, получиха попадение. В 35-ата минута Каранейчев трансферира Георги Китанов.

Втората част стартира с два бързи гола на " Струмска популярност " в рамките единствено на две минути. Между 52-ата и 54-ата Кристиян Тасев се разписа два пъти и изведе гостите от Радомир напред.

ЦСКА върна едно попадение посредством Алберг в 67-ата минута и по този начин завърши дуела.

Следващата събота ЦСКА стартира присъединяване си в плейофите на шампионата, като се изправя против " Ботев " (Пловдив) на " Българска войска ".
Източник: dnevnik.bg