ЦСКА игра с малтийския Сайрийнс при резултат 0:0 в мач

...

НА ЖИВО: Лига Европа - ЦСКА 0:0 Сайрийнс

ЦСКА игра с малтийския Сайрийнс при резултат 0:0 в мач от първия квалификационен кръг от елиминационната фаза на Лига Европа. Победителят ще се отреди в един мач, като това е тазгодишният правилник на УЕФА за предварителните кръгове.

Напук на упованията първата добра обстановка бе на сметката на малтийския отбор. Максуел Да Силва овладя топката пред границата на наказателното поле на "червените " и напредна. Той влезе в наказателното поле и насочи мощен удар към вратата на домакините, само че Густаво Бусато отби в корнер. След него не последва нищо забавно за Сайрийнс.

В четвъртата минута ЦСКА получи право да извърши свободен удар. Тиаго Родригес опита хитро по земя да обстрелва малтийската врата, само че стената на гостите отклони в ъглов удар.