ЦСКА и Лудогорец не се победиха, завършвайки наравно 1:1 в

...

Без победител в дербито между ЦСКА и Лудогорец

Фенове на ЦСКА блокират Орлов мост преди дербито с Лудогорец
ЦСКА и Лудогорец не се победиха, завършвайки наедно 1:1 в дуел от 18-ия кръг на Първа лига, игран на стадион " Българска войска ".

Клаудиу Кешерю даде задатък на разградчани в 29-ата минута, само че Кирил Десподов изравни с доста хубав гол от воле в 68-ата и по този начин донесе ремито на отбора си. " Зелените " приключиха мача с 10 души, откакто Сисиньо бе изпъден в 88-ата минута с втори жълт и червен картон.

В общи линии упованията за футболен театър се потвърдиха изцяло и двата отбора изиграха много зрелищен и забавен мач.

Срещата обаче беше белязана и с няколко противоречиви обстановки, като както домакините, по този начин и първенците показаха искания за дузпи, при които съдията Николай Йорданов оставаше безгласен.

Източник: offnews.bg