ЦСКА и Левски се изправят един срещу друг в дербито

...

НА ЖИВО: Левски препарира ЦСКА, Робърта също се разписа

ЦСКА и Левски се изправят един против различен в дербито на 8-ия кръг в efbet Лига. Мачът на стадион „ Васил Левски” е с начален час 17:45 часа. Левски към този момент води с 2:0 с попадения на Станислав Иванов и Найджъл Робърта.

Левски откри резултата в 12-ата минута, откакто отлична офанзива на "сините " разреши на Горанов да центрира в наказателното поле на ЦСКА, Паулиньо смъкна топката на Станислав Иванов и той се разписа за 1:0. Шест минути по-късно Найджъл Робърта направи резултата 2:0

Срещата сред "червени " и "сини " може да гледате директно по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg пък може да наблюдавате срещата минута по минута.

В състава на "червените " Пламен Гълъбов заменя Нуно Томаш в защитата, а друга смяна в състава на Люпко Петрович е титулярното място на Отабор. Левски ще бъде без Франко Мазурек, само че Хали Тиам е на линия за дуела.

ЦСКА - ЛЕВСКИ 0:2
голмайстор: 0:1 Станислав Иванов (13), 0:2 Найджъл Робърта (18)