ЦСКА гостува на Черно море в първи мач под ръководството

...

НА ЖИВО: ЦСКА откри с перфектен гол на Тиаго на Тича

ЦСКА гостува на Черно море в първи мач под управлението на Добри Митов след турбулентния петъчен ден и напускането на Любо Пенев от поста.

"Моряците " и "червените " се изправят един против различен в мач от 32-ия кръг на Първа лига, първа шестица, в 17:30 часа, а вие може да следите дуела минута по минута с Gong.bg, директно в ефира на DIEMA SPORT, PLAY DIEMA XTRA и честотите на Дарик радио.

ЦСКА откри резултата с попадение на Тиаго в 33-ата минута на мача, откакто стреля съвършено от границата на наказателното поле и матира Дюлгеров.

ЦСКА е на второто място с актив от 65 точки и 6 закъснение от водача Лудогорец, който е с мач повече. Черно море е на 6-ото място с 48.

Черно море - ЦСКА 0:1