ЦСКА 1948 загуби с 0:1 от румънския ФКСБ в първа

...

ЦСКА 1948 загуби първия мач срещу ФКСБ в София

ЦСКА 1948 загуби с 0:1 от румънския ФКСБ в първа среща от втория прелиминарен кръг на Лигата на конференциите. В 27-та минута единственият гол вкара Флоринел Коман.
Прочетете още
В 27-та минута Олару стреля, Наумов мазета, само че топката отиде право при Коман, който от точката на дузпата не сгреши и откри резултата.

Домакините дадоха отговор с рисково влизане ва Педриньо в наказателното поле, той опита удар, който рикошира в защитник на румънците и Кяртансон можеше да засече, само че не съумя.

В 66-та минута прекрасен удар на Вутов беше избит в корнер.

Двадесетина минути преди края на мача срещата бе прекратена. Два токови удара повлияха на осветеността на стадион " Васил Левски и реферът Лука Пайрето реши да спре играха. След консултация с двата щаба бе решено, че дуелът може да продължи даже и при понижено осветяване.

В 90-та минута Талис стреля, само че ударът му беше избавен от вратаря румънците.