ЦСКА 1948 постигна поредната си драматична победа. Червените надвиха с

...

ЦСКА 1948 срази Локомотив в мач с пет гола

ЦСКА 1948 реализира следващата си трагична победа. " Червените " надделяха с 3:2 като посетители Локомотив (София) в мач от 18-ия кръг на Втора лига.

Валентин Йосков се трансформира в воин за спечелилите с гол в края на мача. Преди това се разписаха Васил Шопов и Янко Сандански. За " железничарите " точни бяха Светослав Диков и Александър Александров.

ЦСКА 1948 се изравни с водача Септември с по 43 точки. Локомотив е с 30 пункта.
 Снимка 456376
Източник:

Двубоят стартира с отлична опция за домакините още в 20-ата секунда, само че Светослав Диков пропусна.

В 19-ата минита Васил Шопов бе най-съобразителен след центриране в наказателното поле и изравни резултата.

В 41-ата минита " железничарите " изравниха. Диков получи извеждащ пас в наказателното поле и изравни.
 Йордан Юруков: Целта пред ЦСКА 1948 остава от новия сезон да играе в елита

" Предстои ни сложен мач против тим, който е много сериозен "

В началото на второто полувреме домакините излязоха напред в резултата след фантастично осъществяване от далечна отдалеченост на Александър Александров.

" Червените " натиснаха и съумяха да изравнят посредством Янко Сандански в 68-ата минута. В воин за ЦСКА 1948 се трансформира Валентин Йосков в 89-ата минута. Нападателят получи топката в наказателното поле и от дребен ъгъл вкара за крайното 2:3.