ЦСКА 1948 и Монтана завършиха 2:2 в контрола, която се

...

Две дузпи, много положения и зрелищно равенство между ЦСКА 1948 и Монтана

ЦСКА 1948 и Монтана приключиха 2:2 в контрола, която се игра на един от помощните терени на алените в София.

Гостите откриха резултата посредством Тони Тасев в 26-ата минута. нападателят овладя отдясно, влезе във вътрешността към терена и след шут с левия крайник вкара за 1:0. Преди това монтанчани пропуснаха още едно положително състояние.

ЦСКА 1948, който започва без 5-6 от главните си футболисти, изравни в 38-ата минута. Това стана след добра офанзива отдясно, последва пас към непокрития Милко Георгиев, който без проблем означи с удар от 5-6 метра.

В заключителните секунди на първата част алените можеха да осъществят цялостен поврат, само че Янко Сандански изпусна дузпа, отсъдена за нарушаване против Йосков.

През второто полувреме двата отбора си размениха по още един гол. Монтана поведе за повторно след гол на Цветков от фаул в 69-ата минута, а Валентин Йосков изравни след попадение от дузпа три минути преди края.

ЦСКА 1948 - МОНТАНА 2:2

0:1 Тони Тасев 26
1:1 Милко Георгиев 38
1:2 Николай Цветков 69
2:2 Валентин Йосков 87 д. Втора лига 15 кръг, петък 8 ноември  ЦСКА 1948 2:0краен резулат  Пирин (Благоевград)