Централният защитник на Арда Алекс Петков ще е готов за

...

Алекс Колев се завръща за Арда

Централният бранител на Арда Алекс Петков ще е подготвен за семейството против Локомотив (Пловдив) в събота. Бранителят се контузи по време на визитата на Берое, като бе сменен наложително от Милен Стойчев в 65-ата минута.

" В първия миг травмата на Петков изглеждаше тежка, само че прегледите демонстрираха, че обстановката с глезена му не е толкоз сериозна. Все отново ще го следим до мача ", разяснява треньорът на кърджалийци Стамен Белчев. Той обаче няма да може да разчита на Светослав Ковачев. Атакуващият халф беше изпъден в дуела под Аязмото в 71-ата минута.
 Стамен Белчев: Допуснахме лесни голове, би трябвало да изглеждаме по-добре

С оглед развоя на мача равенството е положително, разяснява експертът

Очаква се Белчев да направи известни разбърквания по състава за семейството на Локо (Пд), написа " Тема спорт ". Интересното е, че последната победа на Арда в елита бе точно против " смърфовете " - 5:1 вкъщи на 18 март. Оттогава кърджалийци записаха две равенства и три загуби.