Цървена звезда приема Ливърпул на стадион Райко Митич в двубой

...

Съставите на Цървена звезда и Ливърпул

Цървена звезда приема Ливърпул на стадион " Райко Митич " в дуел от четвъртия кръг на конкуренцията в Група " С ", в която са още тимовете на Наполи и Пари Сен Жермен, играещи между тях по-късно довечера. Преди две седмици мърсисайдци победиха сръбския първенеца с 4:0 на " Анфийлд ". Бен Набухан, Сърнич и Павков започват за домакините.
Мениджърът на гостите Юрген Клоп остави Джердан Шакири отвън групата поради настроенията, които имат сръбските почитатели против швейцарския национал с албански генезис. Даниел Стъридж стартира за сметка на Роберто Фирмино, който е оставен на скамейката за началото. Жоел Матип и Адам Лалана също са титуляри. Наби Кейта, който се възвърне от своята травма, е на скамейката за началото.
The Reds are in the building. #REDLIV pic.twitter.com/DK3G7jtOjs
— Liverpool FC (@LFC) November 6, 2018

Цървена звезда: Борян, Стойковч, Савич, Дегенек, Родич, Сърнич, Кръстичич, Йованчич, Набухан, Марин, Павков

Ливърпул: Алисон, Александър-Арнолд, Матип, Ван Дайк, Робъртсън, Милнър, Вайналдум, Лалана, Мане, Салах, Стъридж СТАТИСТИКА ТУК! РАЗВОЯТ МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК! КЛАСИРАНЕ ТУК!
Шампионска Лига 4 кръг, вторник 6 ноември  Цървена звезда 19:55предстои  Ливърпул