Цървена звезда и Милан сътвориха интересен сблъсък на 1/16 финалите

...

Дузпи, ВАР, отменен гол и много драма на Цървена звезда - Милан

Цървена звезда и Милан сътвориха забавен конфликт на 1/16 финалите в Лига Европа. В Белград, двата тима направиха 2:2.

Домакините приключиха дуела с човек по-малко поради втори жълт картон на Родич. Попаденията за Милан станаха дело на Панков от автогол и Ернандес.

За " звездашите " се разписаха Гелор от дузпа и Павков.

Титуляр за Цървена звезда бе някогашният вратар на Лудогорец Милан Борян.

В 6-ата минута Самуел Кастийехо вкара, само че след разглеждане от ВАР попадението за Милан не бе зачетено поради засада. Шест минути по-късно, Тео Ернандес прати топката в опразнената врата от близко откакто удар рикошира от бранител, само че съдията не зачете попадението поради офсайд.
 Рома победи Брага с 2:0
Рома с удобен задатък след първия мач с Брага

Мачът бе в Португалия

Малко преди края на полувремето, " росонерите " съумяха да вкарат, само че посредством съперников състезател. Радован Панков прати топката в мрежата, само че за негово злощастие, на личната си врата за 0:1.
 Манчестър Юнайтед победи изрично Реал Сосиедад с 4:0
Няма кой да спре Фернандеш, Юнайтед съвсем несъмнено е 1/8-финалист в Лига Европа

Португалецът блесна с два гола

В 51-ата минута Цървена Звезда получи право да извърши дузпа след игра с ръка на Романьоли. Гелор извърши от бялата точка и направи 1:1.
 Тотнъм победи Волфсбергер с 4:1
Само знамение би лишило Тонтъм от осминафинал в Лига Европа

Гарет Бейл се регистрира с попадение

В 61-ата минута Милан също получи право да извърши дузпа посредством Тео Ернандес, който прониза мрежата на Милан Борян. В самия края на мача, Милан Павков съумя да се вдигне над съперниковите бранители и да засече с глава добре изпълнен ъглов удар за крайното 2:2.