Царско село постигна втора победа в контролите през зимата. Софийският

...

Царско село надви Ботев в голово шоу

Царско село реализира втора победа в контролите през зимата. Софийският отбор се наложи с 4:2 над Ботев (Гълъбово).

Гостите поведоха в резултата в 21-ата минута. Малко по-късно Мирослав Будинов и състезател на Ботев се спречкаха и бяха изгонени.

В началото на второто полувреме Андерсон Кордейро изравни. Крилото получи подаване от каращия проби Октавио и осъществя.

В 63-ата минута Ботев още веднъж излезе напред в резултата.Три минути по-късно Бахамбула изравни с удар отвън наказателното поле.

Успехът на Царско село донесе Георги Минчев с два гола в края. Нападателят първо се разписа от дузпа, отсъдена за нарушаване против Андерсон. В края на мача Минчев получи пас от Андерсон и се разписа за крайното 4:2.

Дебют за Царско село направи Румен Гьонов.

Царско село: Мартин Димитров, Ивайло Марков, Мартин Кавдански, Шарлестон, Румен Гьонов, Реян Даскалов, Дилан Бахамбула, Уесли Ната, Антон Карачанаков, Андерсон Кордейро, Мирослав Будинов (Джони Пласид, Густаво Карбониери, Илия Джамов, Георги Минчев, Тома Ушагелов, Алекс Миков)