Царско село и Пирин (Благоевград) завършиха наравно 0:0 в проверка,

...

Нулево равенство между Царско село и Пирин

Царско село и Пирин (Благоевград) приключиха наедно 0:0 в инспекция, която се игра на стадион " Арена Царско село ". Това бе последната контрола на футболистите на Тони Здравков преди мача против Черно море, с който се открива новия сезон идния петък.

" Царете " имаха повече голови благоприятни условия, само че по този начин и не съумяха да преодолеят Димитър Шейтанов.

Първата забавна обстановка пристигна в 11-та минута, когато Венци Василев стреля с глава около вратата след центриране от корнер. Две минути по-късно Стеванович стреля от близко, Шейтанов се намеси, а по-късно Милчо Ангелов пропусна от близко.

В 19-ата минута Станислав Костов стреля на близката греда след центриране от корнер. Минута по-късно Красимир Станоев шутира от дъгата на наказателното поле, само че топката мина около лявата греда.

В 26-ата минута Попев проби отляво и центрира, топката мина паралелно само че голлинията, само че никой не съумя да я засече. 60 секунди по-късно Красимир Станоев стреля, само че вратарят на домакините избави без проблеми.

Две минути по-късно Йокич шутира фронтално против вратата, само че Шейтанов избави без проблеми.

В 35-ата минута Бандаловски стреля с глава в навън след осъществяване на корнер.

В 38-ата минута Бенгюзов стреля мощно, само че топката мина над вратата.

Пет минути по-късно Красимир Станоев напредна с топка в крайници и подаде към Мохамед Брахими, който стреля по диганола в навън.

В 60-ата минута влезлият като запаса за домакините Димо Бакалов стреля, само че топката се отби от лявата греда и по-късно това Шейтанов улови.

Пет минути по-късно Мезу засече с глава центриране отляво, само че топката мина около вратата.

В 75-ата минута Александър Дюлгеров получи травма в глезена и бе сменен от Асен Либяховски.

Четири минути преди края на срещата Красимир Станоев извърши директен свободен удар - навън.