Трима ветерани и едно дете. Звучи като забавен празничен филм,

...

Този квартет на Нетс изигра основна роля в необходимата победа над Пистънс: „Създаден да има дълбочина“

Трима ветерани и едно дете.

Звучи като занимателен празничен филм, само че може да се употребява и за разказване на настоящото положение на пейката на Нетс.

В събота вечер треньорът Жак Вон видя групата в деяние и трябваше да хареса това, което видя от четиримата опитни играчи Денис Смит-младши, Ройс О'Нийл, Дориан Фини-Смит и третогодишния експерт Дей' Рон Шарп.

Квартетът беше основна част от успеха на тима над неспособните Пистънс, комбинирайки 32 точки, 10 асистенции и 15 битки.

Може би най-важното е, че наличието им разреши на Вон да разпредели минутите и по този начин Нетс (14-15) имаха доста останали в резервоара във втория мач от един против различен.

„ Нашият екип е построен по този начин, че да има дълбочина и еластичност. И когато ни липсва тази дълбочина и еластичност, това натоварва групата “, сподели Вон. „ И [събота], вие погледнете нашите минути от цялата дъска и в двата мача – много положителни, което съгласно мен ни даде късмет да се изравним с физическия тим, с кой...