Трикратният световен шампион по спортна гимнастика Артур Далалоян планира да

...
Трикратният световен шампион по спортна гимнастика Артур Далалоян планира да
Коментари Харесай

Артур Далалоян планира да продължи кариерата си до Париж 2024

Трикратният международен първенец по спортна гимнастика Артур Далалоян възнамерява да продължи кариерата си до летните олимпийски игри в Париж през 2024 година. Това разгласи съветският гимнастик в изявление за ТАСС.
" Мисля, че още един олимпийски цикъл ще ми бъде задоволителен. Разбира се, бих имал повече убеденост, в случай че Олимпиадата в Токио не беше отсрочена с година, в този момент имам някои подозрения. Често започнах да мисля, че нищо не трае постоянно, както и пристрастеността към спорта. Рано или късно ще пристигна миг, когато ще свърши, и все си мисля по кое време ще бъде това ", сподели 24-годишният Далалоян.
View this post on Instagram
ЛАЙФХАК для тех,кто не знает по какъв начин правильно пробудить собствен организм след това сна,а ещё сохранять здоровье своих суставов,связок,сухожилий и мышечных волоконИ что интереснее, для этого дори не нужно упахиваться и заставлять себя делать какую то физическую нагрузку,достаточно каждое утро выполнять данный ряд упражнений на растяжку всего тела После выполнения данного комплекса вы должны почувствовать определённое тепло по всему телу,это и значит что вы проснулись,взбодрились и полны энергии на весь день,а так же вам не страшны внезапные СПОТЫКАНИЯ,ИЛИ ВСТРЕЧА С КОЛЛЕГОЙ Пожарна охрана ПО РАБОТЕ ЛОБ В ЛОБ,ВЫ НЕ БУДЕТЕ СЛУЧАЙНО РОНЯТЬ ТЕЛЕФОН Растяжка улучшает реакцию,внимательность,чуткость и ловкость Начинайте правильно своё утро #утро #спорт #растяжка #пробуждение #делайкакя #здоровье #stayhome #stayathome

A post shared by Dalaloyan Artur (@real_artur) on May 22, 2020 at 11:32pm PDT

" Бих желал да имам вяра, че той ще пристигна след 2024 година, с цел да остана още четири години на високо равнище. Бих желал да запазя тази пристрастеност ", добави спортистът.

Руснакът стана международен първенец в многобоя и на финала на земна гимнастика на шампионата на планетата в Доха 2018. Година по-късно в Щутгарт той завоюва златото в отборната конкуренция с отбора на Русия.

Олимпийските игри в Париж са планувани за 26 юли - 11 август 2024 година. View this post on Instagram
7 дней огненных тренировок Это был отличный опыт,а теперь хочется от вас друзья обратной связи Стоит ли продолжать,что лишнее,чего не хватило или что вам очень понравилось В общем со всей силы жду ваших комментариев #делаюкакАртур #вместесила #спортубыть #спорт #тренировки #упражнениядлядома #тренируюсьдома #стаьсильнее #stayhome #stayathome #staystrong #doit

A post shared by Dalaloyan Artur (@real_artur) on May 21, 2020 at 9:36am PDT
Източник: sportal.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР