Три сребърни и два бронзови медала спечелиха младите български боксьори

...

Три сребърни и два бронзови медала спечелиха младите български боксьори в Сърбия

Три сребърни и два бронзови медала завоюваха младите български боксьори на интернационалния шампионат за юноши и девойки " Златната ръкавица на Войводина " в сръбския град Суботица.

На финала в категория до 75 кг през днешния ден Николай Зафиров загуби от хърватина Габриел Веочич, от който падна и на шампионата " Мемориал Емил Жечев " в Ботевград през април.

В мача за купата лри 52-килограмововите Ясен Радев претърпя проваляне от бразилеца Габриел Оливейра Луис.
На финала при най-леките девойки до 48 кг Мелек Закифова падна от Анел Кудайбергев от Казахстан и също остана със сребро.

Прохор Рязанов (49 кг) и Николай Маринов (56 кг) през вчерашния ден изгубиха на полуфиналите и се окичиха с бронзови медали.