Тревър Мур вкара и трите гола за успеха на Лос

...

ОБЗОР: Тревър Мур с първи хеттрик за успеха на Лос Анджелис

Тревър Мур вкара и трите гола за триумфа на Лос Анджелис над Едмънтън с 3:1. Това бе първият хеттрик в петгодишната кариера на Мур в НХЛ досега.

Виктор Арвидсон се регистрира с три асистенции, а Кал Петерсен направи 22 спасявания. Зак Хаймън вкара, а Стюърт Скинър избави 29 шута за Едмънтън.

Райън О`Райли и Джордан Кайру приключиха с по гол и асистенция при успеха на Сейнт Луис над Чикаго с 5:2 като посетител в НХЛ. Това бе четвърти следващ триумф на тима. Кал Роузън, Тайлър Питлик и Иван Барбашен също се разписаха, а вратарят Джордан Бинигтън направи 23 спасявания.
Андреас Атанасиу вкара две попадения за Чикаго, а Арвид Содерблом избави 30 удари. Тимът позволи четвърто проваляне в последните си 5 мача.

Антон Форсберг направи 29 спасявания, а Отава прекъсна серията си от пет следващи загуби, като се наложи над Бъфало с 4:1. Алекс ДеБринкат, Остин Уотсън, Брейди Ткачук вкараха, а в края и Тим Щуцел се разписа на празна врата.

Тейг Томпсън вкара аз Бъфало, като тимът е в нъжна серия от седем следващи загуби. Ерик Комри стартира на вратата на Бъфало, само че не съумя да приключи мача, откакто избави 22 от общо 24 удара. Бившият вратар на Отава Крейг Андерсън го смени и направи 14 спасявания до края на мача.