Третодивизионният Шрюсбъри ще загуби около 500 000 паунда заради решението

...

Съперник на Ливърпул: Заради тях губим половин милион паунда!

Третодивизионният Шрюсбъри ще загуби към 500 000 паунда поради решението на Юрген Клоп да пусне младежката групировка на Ливърпул в днешното преиграване от четвъртия кръг на ФА Къп.

На 26 януари двата отбора направиха 2:2 на стадион „ Ню Медоу “ и през днешния ден наложително ще излъчат победител на „ Анфилд “. Проблемът е, че мачът няма да се предава непосредствено по малкия екран, а на всичко от горната страна Ливърпул понижи цените на билетите, защото за „ алените “ ще играят младежите.

Дори Юрген Клоп няма да бъде на пейката на мърсисайдци. Германецът и главните играчи излязоха в къса почивка. Начело на Ливърпул ще бъде Нийл Кричли, който е треньор на втория тим и през декември води сборна групировка на младежите и юношите при загубата с 0:5 от Астън Вила за Купата на Лигата.
Източник: fakti.bg