Tретодивизионният Шроузбъри Таун постигна изключителен резултат срещу непобедимия в рамките

...

ФА Къп отново се оказа трудна територия за Ливърпул

Tретодивизионният Шроузбъри Таун реализира извънреден резултат против непобедимия в границите на една календарна година Ливърпул, написа Гонг. Възпитаниците на мениджъра Сам Рикетс стигнаха до гръмко 2:2 в дуел от четвъртия кръг на шампионата за Купата на футболната асоциация, осигурявайки си мечтано посещение на „ Анфийлд” при започване на идващия месец.

Още в първите минути на стадион “Ню Мийдоу” Ливърпул сподели, че рано-рано ще се опита да реши нещата в своя изгода. Футболистите на Юрген Клоп бяха отборът, който напълно владееше самодейността още от първия съдийски сигнал, до момента в който играчите на домакините се опитваха да работят с дълги топки, които да изненадат защитата на гостите.

„ Червените” действаха най-вече отдясно, където доста деен бе Неко Уилямс. Именно след негово центриране, Такуми Минамино бе доста покрай откриването на резултата, само че не съумя да засече с глава топката от два метра.
Източник: fakti.bg