Трети домакински мач през сезона и трета победа. Формата на

...

Еспаньол няма грешка у дома

Трети домашен мач през сезона и трета победа. Формата на Еспаньол на личен терен е впечатляваща, а позитивната наклонност в изявите на отбора беше продължена с триумфа с 1:0 над Ейбар. Единственото попадение означи Марио Ермосо в 68-ата минута.

Само преди няколко дни " папагалчетата " сериозна затрудниха Реал Мадрид на " сантиаго Бернабеу ", а през днешния ден сграбчиха скъпи три точки вкъщи и към този момент са на 4-о място във краткотрайното класиране. Ейбар пък остана без победа надалеч от " Ипуруа " и заема седма позиция с актив от 7 точки.

Положенията в мача напълно не бяха доста, изключително преди почивката. Ейбар даже повече владееше топката, само че не застрашаваше вратата на Диего Лопес.

Развръзката настъпи в средата на втората част, когато Оскар Мелендо центрира от десния фланг и Ермосо отклони топката във вратата с второто си попадение за сезона.
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Примера дивисион 6 кръг, вторник 25 септември  Еспаньол 1:0краен резулат  Ейбар