Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов говори пред медиите на летище

...

Стойчо Младенов: Резултатът боли, много боли

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов приказва пред медиите на летище "София ". "Червените " претърпяха загуба с 1:5 от Рома. "Незаслужен резултат. Това е моето мнение, както и на Моуриньо. Самото му изявление красноречиво демонстрира какво се случи на терена. Но резултатът боли, доста боли. Стратегията първоначално беше сполучлива, изключително първите 20 минути на второто полувреме, когато тръгнахме да се надиграваме. След аления картон Рома ни вкара два гола.

Тази загуба няма да ме заблуди. Знам, че имаме стойностен тим с положителни футболисти. Представихме се добре и съм удовлетворен от играта. Да, имаше неточности при първите три гола, които не трябваше да се позволяват, само че това е развой на доизграждане на един тим и жанр, който желаеме да демонстрираме. Тактическата дисциплинираност беше на висота. При 3:1 имахме опция да се надиграваме с съперника и да търсим опция да обърнем резултата, само че с този червен картон завърши всичко. Като индикатори съвсем се изравняваме с тима на Рома, само че класата в такива моменти е решаваща. При тях тя е в обилие. Липсата на доста съществени състезатели ни лишава от позитивни неща в хода на мача в доста връзки. Вижда се, че стилът, който практикуваме, го подобряваме във всеки мач. Надявам се, когато се върнат контузените, капацитетът, класата и силата на ЦСКА да е на доста по-добро равнище ", сподели Стойчо Младенов.