Треньорът на ЦСКА (Москва) Виктор Гончаренко призова да не се

...

Треньорът на ЦСКА Москва: Не е страшно!

Треньорът на ЦСКА (Москва) Виктор Гончаренко прикани да не се вършат нещастия след загубата с 1:5 от Лудогорец в Разград. Московчани водеха с 1:0 в края на първото полувреме в дуела от груповата фаза на Лига Европа, само че през втората час получиха пет безответни попадения, три от тях в границите на 4 минути.

" Загубихме, само че не би трябвало да го одобряваме като покруса. Такива мачове би трябвало да се не помнят. Трудно е да го приемем, само че би трябвало. Когато играеш със 17-годишен бранител е обикновено нещо да се пропука. Отборът ни е млад. Загубихме бързината в играта си през втората част и това ни се отрази.

Определено получихме леден душ, само че и натрупахме скъп опит. Ясно е, че не мога да бъда удовлетворен от отбраната, само че въпреки всичко имахме и положителни моменти ", изясни Гончаренко след загубата в Разград.
Източник: fakti.bg