Треньорът на Славия Златомир Загорчич е останал сравнително доволен от

...

Златомир Загорчич: Спечелихме заслужено

Треньорът на Славия Златомир Загорчич е останал относително удовлетворен от продукцията на възпитаниците му, които победиха Септември с 3:1 в дуел от 12-ия кръг на родния шампионат. " Белите " прекъснаха серията си от две следващи провали в Първа професионална лига.

" Изиграхме прекрасен мач. Вкарахме два бързи гола, само че имахме и някои огромни пропуски. Това е футболът, не може всеки удар да бъде попадение. Спечелихме изцяло справедливо, само че в края на мача показахме несериозно отношение.

След почивката реализирахме и трето попадение. Доволен съм от показаното, като се изключи това в последната минута. Много е значимо за един нападател да бележи голове. Да се надяваме, че това попадение на Мицански няма да бъде последно ", разяснява експертът. След този триумф Славия събра актив от 16 точки и е на седмото място във краткотрайното класиране в Първа лига. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg