Треньорът на Пирин (Благоевград) Христо Янев призна превъзходството на Славия

...

Христо Янев призна: Славия ни превъзхождаше

Треньорът на Пирин (Благоевград) Христо Янев призна превъзходството на Славия и дефинира като обективна загубата с 0:2 на стадион " Александър Шаламанов " в дуела от 19-ия кръг на efbet Лига.

" Няма какво толкоз да изяснявам. Славия си вкара обстановките и справедливо победи. Не би трябвало да забравяме, че Славия водеше с 2:0 на полувремето. Нашите положения бяха по-чисти от тези на противника. Загубата е разумна с оглед станалото на терена.

Ние сме съвсем нов тим. За късото време, в което работихме, свършихме добра работа. Точките ни притискат, само че ще създадем всичко, с цел да си запазим мястото в елита. Мога да похваля тима за днешното показване, изключително след почивката при закъснение от 0:2. Предстоят ни доста тежки мачове, всяка една точка ще бъде извънредно значима.

Очаквам управлението да приказва за проблемите на клуба. Те вършат всичко допустимо, с цел да се стабилизираме. Искаме да имаме различен образ и до останем в Първа лига ", разяснява Янев.
Източник: novsport.com