Треньорът на не скри разочарованието си от равенството 1:1 с

...

Симеоне: Трябва да бъдем по-точни пред гола другата сряда

Треньорът на не скри разочарованието си от равенството 1:1 с в група " А ". " Дюшекчиите " можеха още довечера да се класират за 1/8-финала в Шампионската лига, само че изпуснаха успеха и в този момент ще би трябвало да треперят до последно.

" Изиграхме брилянтно първо полувреме. Дори и в първите 15-20 минути на втората част стояхме добре и контролирахме нещата. Но тогава те получиха тази дузпа. Важното е, че подобряваме представянето си, само че ще би трябвало да бъдем по-точни пред гола другата сряда. Това е футболът. Важното е, че вървим в вярната посока. Момчетата работят крепко и се намират в добра форма. Не постоянно е елементарно да бъдеш прецизен в завършващата фаза, само че ще подобрим и това. Хареса ми какъв брой умерено владеехме топката. Предстои ни тежко посещение в Залцбург. Те се борят крепко, тъй че няма да ни е елементарно ", съобщи Симеоне.
Шампионска Лига 5 кръг, вторник 1 декември  Атлетико Мадрид 1:1краен резулат  Байерн Мюнхен