Треньорът на Монтана Владимир Иванов - Фугата изрази разочарованието след

...

Фугата: Доволен съм от първите 20 минути

Треньорът на Монтана Владимир Иванов - Фугата изрази разочарованието след загубата с 0:1 от ЦСКА 1948 в дербито на 4-ия на Втора лига. С триумфа гостите от София събраха 12 точки и изместиха Кариана (Ерден) от върха. Монтана пък е шести със седем, колкото има и Лудогорец 2. " Загубихме, тъй като не успяхме да отбележим гол. В първите 20 минути имахме положения, само че не ги реализирахме. След това момчетата като че ли се обезвериха и отстъпиха самодейността на гостите. Не успяхме да се вдигнем след получения гол. Ще си създадем изводите и продължаваме натам. В такива срещи прехвърчат искри, обикновено е да има напрежение. В последните две срещи показахме добър футбол. Надявах се да задържим това равнище, само че за жал го показахме единствено в първите 20 минути. ЦСКА 1948 е сериозен тим, събрали са положителни и опитни футболисти. Предстоят доста мачове, шампионата занапред стартира. Надявам се в идващите срещи да покажем играта от мачовете с Нефтохимик и Хебър ", сподели Фугата, който си пожела на край Монтана да играе хубав и ефективен футбол, а резултатите няма да закъснеят. Втора лига 4 кръг, понеделник 12 август  Монтана 0:1краен резулат  ЦСКА 1948