Треньорът на Барселона Кике Сетиен призна чистосърдечно, че не му

...

Треньорът на Барселона критичен към играта

Треньорът на Барселона Кике Сетиен призна чистосърдечно, че не му е харесала играта на тима при успеха с 2:1 над Ибиса в 1/16-финалите на шампионата за Купата на краля. Той обаче успокои, че има решение на казуса.  Гризман измъкна Барса от грандиозна издънка против третодивизионен отбор (видео) " Този мач беше добър урок и ще си създадем верните заключения за бъдещето, за дда изправим грешките. Знаехме, че няма да е елементарно, защото против нас излезе доста добър тим. Съперникът действаше доста добре в защита и съумя да означи ранен гол, което му вдъхна убеденост. Ние от своя страна мъчно стигахме до положения, правехме доста неточности в подаванията и по този начин позволихме на Ибиса да означи. През второто полувреме намерихме пролуките в защитата на противника, спечелихме си и пространство. Мачовете се играят 90 минути и съм благополучен, че търсехме упорито успеха и я постигнахме ", разяснява Сетиен.