Трагичен случай беляза мача Египет - Саудитска Арабия от Световното

...

Трагедия! Бивш футболист и треньор почина след загуба на тима му на световното

Трагичен случай беляза мача Египет - Саудитска Арабия от Световното състезание в Русия. " Фараоните " отстъпиха с 1:2, а също така умря някогашният футболист и треньор и сегашен коментатор Абдел Рахим Мохамед.

Мохамед Салах и съотборниците му записаха трета загуба в Русия, откакто позволиха гол в 95-ата минута. Попадението било изживяно тежко от Мохамед, който получил удар минути след края на мача и се строполил на земята, осведоми Блиц. Намесата на медицински екип в студиото, в което той коментирал мача, не помогнала на някогашния ментор на Замалек (Кайро).

Бившият вратар Ахмед Фаузи, който също е бил посетител в студиото на малкия екран по време на случилото се, споделя:

" Погледнах го незабавно след гола за Саудитска Арабия. Изглеждаше много отпаднал и надълбоко обиден от третата ни загуба на Мондиала. После всичко се случи за секунди ".
Източник: ruse24.bg