Тотнъм ще се опита да сложи край на серията си

...

Съставите на Брайтън и Тотнъм

Тотнъм ще се опита да постави завършек на серията си от три следващи загуби във всички шампионати в гостуването си на Брайтън от шестия кръг на Премиър лийг.

" Чайките " стартират в същата групировка, както и при равенството със Саутхамптън в понеделник.

Пауло Газанига започва изненадващо на вратата на Тотнъм. Мишел Ворм е на скамейката, а Юго Лорис към момента е контузен. Киърън Трипиър, Тоби Алдервейредл и Дани Роуз се завръщат, откакто пропуснаха дуела с Интер през седмицата. Лукас Моура също е титуляр за сметка на Ерик Ламела.
#THFC: Gazzaniga, Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Dier, Dembele, Eriksen, Lucas, Son, Kane (C). @WilliamHill odds https://t.co/lIkU0eyKYL pic.twitter.com/A8B5I5m9Gx
— Tottenham Hotspur (@SpursOfficial) September 22, 2018

Брайтън: Райън, Монтоя, Дъфи, Дънк, Бонг, Стивънс, Бисума, Марч, Прьопер, Нокер, Мъри

Тотнъм: Газанига, Трипиър, Алдервейрелд, Вертонген, Роуз, Дембеле, Дайър, Ериксен, Моура, Сон, Кейн ГЛЕДАЙТЕ ТУК! СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ТУК! МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК! КЛАСИРАНЕ ТУК! Премиър лийг 6 кръг, събота 22 септември  Брайтън 19:30предстои  Тотнъм