Тотнъм посреща Брайтън в мач от 30-я кръг на Висшата

...

НА ЖИВО: Тотнъм - Брайтън, съставите

Тотнъм посреща Брайтън в мач от 30-я кръг на Висшата лига. Срещата е с начален час 17:00 и може да я наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT 2, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, проследявайки го минута по минута.

Тотнъм продължава да се бори за топ 4, като Кристиан Стелини води краткотрайно тима, до момента в който " шпорите " търсят нов треньор. Тимът от Северен Лондон има едвам една победа в последните си шест мача във всички шампионати. В последните два конфликта Тотнъм изгуби трите точки след 89-а минута, което слага въпросителни за концентрацията на тима. Победата за " шпорите " в конфликта наподобява наложителна поради техните упоритости.

Брайтън е може би най-приятната изненада през този сезон. " Чайките " се разделиха с някои от звездите си, в това число и с треньора си, само че не престават да се борят за място в евротурнирите. Брайтън впечатлявата най-много с атакуващия си жанр, а формата на Каору Митома е феноменална. Отборът има едвам една загуба в последните си 15 мача във всички шампионати.

Стартови сформира:

Тотнъм:  1. Юго Лорис, 34. Клеман Ленгле, 15. Ерик Дайър, 17. Кристиан Ромеро, 14. Иван Перишич, 5. Пиер-Емил Хойберг, 4. Оливър Скип, 23. Педро Поро, 7. Хюн-Мин Сон, 21. Деян Кулушевски, 10. Хари Кейн

Треньор:  Кристиан Стелини