Тотнъм победи Фулъм с 3:1 на стадион Уембли и записа

...

Тотнъм победи Фулъм, Кейн за първи път вкара през август

Тотнъм победи Фулъм с 3:1 на стадион " Уембли " и записа втора поредна победа в британския шампионат. Хари Кейн вкара първия си гол през август в Премиършип и прекъсна серия от 1068 минути без попадение през този летен месец.

Автор на първия гол стана Лукас Моура в 43-ата минута, Фулъм изравни първоначално а второто полувреме с прецизен удар на Александър Митрович, в 74-ата минута Киърън Трипиър изведе " шпорите " напред, а 180 секунди по-късно Кейн постави точка на разногласието и за първи път в кариерата си се разписа през август.

В другите днешни мачове Евертън се наложи над Саутхемптън с 2:1 на собствен терен, Борнемут завоюва гостуването си на Уест Хям с 2:1, Лестър победи Уулвърхемптън с 2:0 вкъщи, а Кардиф и Нюкасъл приключиха 0:0. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg