Тотнъм победи Арсенал с класическото 3:0 в отложена среща от

...

Тотнъм се върна в битката за Топ 4 след класика над Арсенал

Тотнъм победи Арсенал с класическото 3:0 в отсрочена среща от британската Висша лига, играна на стадион " Тотнъм Хотспър ".

Хари Кейн (22`, 37) даде началото на наказателната акция на " шпорите " в този мач, а неприятните вести за " артилеристите " се удвоиха в 33-ата минута, когато Роб Холдинг получи червен картон. Малко по-късно таранът на Спърс означи втория си гол в мача. Хюн-Мин Сон (47`) пък оформи класиката при започване на второто полувреме.

Така Тотнъм (65) редуцира пасива си от Арсенал (66) на четвъртото място, а до края на сезона остават по два мача и на двата тима. " Шпорите " одобряват Бърнли и гостуват на Норич. " Артилерисите " пък гостуват на Нюкасъл и домакинстват на Евертън.
 Официално: Астън Вила откупи Филипе Коутиньо

От " Ноу Камп " прецизираха, че в контракта са вкарали и уговорка, че ще получат 50 % от идващ трансфер