Тотнъм играе тази вечер у дома с австрийския ЛАСК (Линц)

...

Моуриньо респектиран от Лудогорец!

Тотнъм играе довечера вкъщи с австрийския ЛАСК (Линц) в груповата фаза на Лига Европа, само че мениджърът на отбора Жозе Моуриньо приказва и за другия си противник – Лудогорец.

" Българите са първенци, първенци, първенци... Взимат купата на страната си всяка година, ще ни бъде пъклен мъчно против тях. Срещу Локомотив Пловдив към този момент видяхме какъв брой комплицирано е да се победи в България ", съобщи португалският експерт на конференцията нощес преди дуела с австрийците от 22 часа през днешния ден.

Първият мач сред Лудогорец и Тотнъм е в Разград на 5 ноември.

Припомняме, че „ шпорите “ надделяха мъчно Локо (Пд) на „ Лаута “ с измъченото 2:1, откакто губеха в резултата. Получена дузпа и два червени картона за пловдивския отбор обаче облекчи задачата им да си тръгнат като спечелили от българска територия.

Последният мач на Тотнъм във Висшата британска лига пък беше огромен шедьовър. Тимът на Специалния поведе в първите 15 минути с 3:0 против Уест Хям, само че в последните 10 минути позволи равнене - 3:3.
Източник: fakti.bg