Тоталният лидер в НБА Милуоки се справи като гост на

...

Адетокумбо избухна за нова победа за лидера Милуоки

Тоталният водач в НБА Милуоки се оправи като посетител на Шарлът Хорнетс с 93:85 и записа 52-ва победа в 60 мача. Янис Адетокумбо вкара 41 точки, подаде 6 асистенции и взе 20 битки, а отборът му реализира шеста поредна победа над този съперник.

Бруук Лопес добави 16 точки и 7 битки за 20-ия триумф от последните 20 мача на отбора. Дивонти Греъм вкара 17 точки за Хорнетс.
Клипърс също реализира победа, като се наложи над Филаделфия със 136:130 с 30 точки на Кауи Леонард. Отборът заема 2-о място в Тихоокеанската дивизия с 41 победи.

Клипърс записва четвърти следващ триумф. Влезлите от пейката Монтрецл Харъл и Лу Уилямс вкараха по 24 точки всеки, както направи и Пол Джордж.

Домакините изоставаха до почивката с 2 точки, само че по-късно завоюваха третата част с 38:24 и обърнаха развоя на срещата. За Филаделфия Шейк Милтън вкара 39 точки, от тях 21 от седем тройки. Тобайъс Харис остана с 25, а Алек Бъркс с 15.